home_01

Willa „Amor” to niepowtarzalne miejsce. Mówi o tym każdy szczegół, pieczołowicie wykonany przez sztukatorów, kamieniarzy, stolarzy i snycerzy. Już od wejścia, rzuciwszy okiem na klasycyzujący ornament gzymsu, wspartego na pionowej figurze narożnikowej rzeźby, na piękne mahoniowe schody z wymalowanym na ścianie półpiętra freskiem o motywie kwiatowo-owocowym, poczujemy, że trafiliśmy do unikalnego pensjonatu. Możemy śmiało powiedzieć, iż zarówno architektura, jak i wystrój wnętrz zostały tu potraktowane niczym małe dzieła sztuki.

Dlatego nie jest to zwykły wakacyjny „przystanek”, lecz miejsce z pomysłem. A raczej – z wieloma pomysłami. Miejsce, gdzie możemy spędzić miodowy miesiąc. Albo spotkać się po latach, by odświeżyć wspomnienia młodości. Gdzie warto sobie urządzić weekendowy wypad z przyjaciółmi – może jesienią, w porze grzybobrania? Lub sprawić komuś niespodziankę – w dowód wdzięczności? jako prezent ślubny? – wykupiwszy parodniowy nocleg w Krynicy Morskiej.

Willa „Amor” znajduje się w zacisznej uliczce, skąd do plaży dotrzemy w około 8 minut, do przystani jachtowej – 300 m, a do przystani żeglugi i molo – 250 m. Najbliższy sklep  w odległości 150 m, urząd pocztowy – 1000 m, a przystanek PKS – 200 m.